T3700G-52TQ

T3700G-52TQ

In stock

JetStream 52 Portlu Gigabit İstiflenebilir L3 Yönetilebilir Anahtar

  • Ölçeklenebilir bir ağı destekleyen RIP / OSPF / ECMP / VRRP dahil olmak üzere Bol Katman 3 yönlendirme protokolleri
  • Gerçek Fiziksel İstifleme teknolojisi, yüksek ölçeklenebilirlik ve verimli yedekleme için 8 adede kadar üniteyi destekler
  • 10 Gigabit Ethernet uplink, tıkanıklığı gidermek ve sorunsuz veri iletimi için yüksek bant genişliği uygulamaları sağlar
  • Çift çıkarılabilir güç ünitesi arıza süresini en aza indirir
  • Esnek video dağıtımları için PIM-SM / PIM-DM / IGMP Gözetleme
  • RJ45 / Mikro-USB Konsol bağlantı noktaları ve bant dışı Yönetim bağlantı noktası bir dizi yönetim seçeneği sunar
  • USB 2.0 bağlantı noktası, dosyaları içe aktarmayı ve yapılandırmaları geri yüklemeyi kolaylaştırır

Açıklama

Genel Bakış

TP-Link’in JetStream T3700 serisi L3 yönetilen anahtarları, oldukça erişilebilir, ölçeklenebilir ve sağlam ağlar oluşturmak üzere tasarlanmıştır. Kapsamlı bir yönlendirme protokolleri paketi, 10Gbps kablolu hızlar, fiziksel istifleme teknolojisi, çeşitli yönetim özellikleri ve isteğe bağlı yedekli harici güç ünitesi ile TP-Link’in JetStream T3700 serisi, kurumsal, kampüs ve ISP ağları için güvenilir, güvenli ve uygun maliyetli bir çözüm sunar .

Gelişmiş L3 Özellikleri

T3700 serisi anahtarlar, ölçeklenebilir, güvenilir ağlar oluşturmaya yardımcı olan Statik Yönlendirme, RIP, OSPF ve VRRP’yi içeren Katman 3 yönlendirme protokollerini destekler. PIM-SM ve PIM-DM gibi çok noktaya yayın yönlendirme protokolleri, çok noktaya yayın grupları için verimli yönlendirmeyi garanti eder.

Fiziksel İstifleme Teknolojisi

Anahtarlar, istifleme için kullanılabilen 2 sabit ve 2 isteğe bağlı 10G SFP + bağlantı noktası ile donatılmıştır. T3700G-52TQ, ağ sadeleştirmesi için 8 adede kadar anahtarı ve fiziksel yığın başına 384 GE, 32 Gigabit birleşik SFP ve 32 10G SFP + portunu destekleyerek ağ için toplam 1408Gbps’ye kadar anahtarlama kapasitesi sağlar. Basit bir IP adresiyle tanımlanan tüm birimlerle, yığın kolayca yapılandırılabilir ve izlenebilir.

 

Standartlar ve Protokoller IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1 p
Arabirim 48 10/100 / 1000Mbps RJ45 Bağlantı Noktaları
(Otomatik Anlaşma / Otomatik MDI / MDIX)
4 Birleşik Gigabit SFP Yuvası
4 10G SFP + Yuvasına kadar (2 sabit ve 2 isteğe bağlı)
1 Mikro USB, 1 RJ45 Konsol Bağlantı Noktası
1 Yönetim Bağlantı Noktası
1 USB Yuvası
Ağ Medyası 10BASE-T: UTP kategori 3, 4, 5 kablo (maksimum 100m)
100BASE-TX / 1000Base-T: UTP kategori 5, 5e veya üstü kablo (maksimum 100m)
100BASE-FX: MMF, SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
10GBASE-LR
10GBASE-SR
Fan Sayısı 2 Çıkarılabilir
Fiziksel Güvenlik Kilidi Hayır
Güç Kaynağı 100 ~ 240VAC, 50 / 60Hz
Çift Çalışırken değiştirilebilir güç kaynağı modülü: PSM150 (Maksimum Çıkış Gücü: 150W)
Boyutlar ( W X D X H ) 440 * 420 * 44 mm (17,32 * 16,55 * 1,73 inç)
Montaj Rafa Monte Edilebilir
Maks. Güç Tüketimi 58,82W (220V / 50Hz)
Maksimum Isı Yayılımı 200.69 BTU / s
SFP+ Alıcı-Verici ve Direct Attach Copper (DAC) Kablolar Takılabilir TXM431-SR
TXM431-LR
TXC432-CU1M
TXC432-CU3M
Maks. Kurulabilir Stacking Port Sayısı 2 SFP +
Stack Başına Birim Sayısı 8
Stacking Hızı (Port Başına) 20 Gb / sn (Tam Çift Yönlü)
Anahtarlama Kapasitesi Bağımsız bir anahtar için 176Gbps’ye kadar
Paket Yönlendirme Hızı Bağımsız bir anahtar için 130,9Mpps’ye kadar
MAC Adres Tablosu 32K
Paket Buffer Belleği 4MB
Jumbo çerçeve 12KB
Rota Sayısı 8K IPv4
Statik Rota Sayısı 256 IPv4
IP Arabirim Sayısı 128 IPv4
Hizmet kalitesi 802.1p CoS / DSCP önceliğini
destekleyin 8 öncelik kuyruğunu destekleyin
Sıra planlama: SP, WRR, SP + WRR
Giriş / Çıkış DiffServ
Bağlantı Noktası / Akış Tabanlı Hız Sınırlayıcı
Ses VLAN
L2 Özellikleri IGMP Gözetleme V1 / V2 / V3
MVR
802.3ad LACP (En fazla 64 toplama grubu, grup başına 8 port)
Kapsama Ağacı STP / RSTP / MSTP
BPDU Filtreleme / Koruma
TC / Kök Koruma
Döngü geri algılama
802.3x Akış Kontrolü
VLAN Aynı anda 4K VLAN’ı destekler IEEE 802.1Q VLAN / MAC VLAN / Protokol VLAN / QinQ / Özel VLAN / GVRP
Güvenlik IP-MAC-Port-VID Bağlama
IEEE 802.1X
AAA
Yarıçap / Tacacs + Kimlik Doğrulama ve Muhasebe
DoS Savunma
Dinamik ARP denetimi (DAI)
IP Kaynak Koruması
SSH v1 / v2
SSL v2 / v3 / TLSv1
Bağlantı Noktası Güvenlik
Erişim Kontrol listesi
Yayın / Çok Noktaya Yayın / Bilinmeyen- unicast Fırtına Kontrolü
L3 Özellikleri Kablo hızında IP yönlendirme
Statik Yönlendirme
RIP v1, v2
OSPF v2
ECMP
PIM-SM / PIM-DM / IGMP
DHCP Sunucusu / Röle
ARP Proxy
VRRP
Yönetim Web tabanlı GUI ve CLI yönetimi
SNMP v1 / v2c / v3, genel MIB’ler ve TP-LINK özel MIB’ler
RMON (1, 2, 3, 9 grup) ile uyumlu
DHCP / BOOTP İstemcisi, DHCP Gözetleme, DHCP Option82
CPU İzleme
Bağlantı Noktası Aynalama
Süresi Ayar: SNTP
Tümleşik NDP / NTDP özelliği
Ürün Yazılımı Yükseltmesi: TFTP ve Web
SYSLOG ve Genel MIBS
Çift Görüntü
IPv6 Yönetimi
Sertifika CE, FCC, RoHS
Paket İçeriği Değiştirmek; Güç kablosu; Hızlı Kurulum Kılavuzu; Kaynak CD’si; Rafa Montaj Kiti; Plastik ayak
Sistem Gereksinimleri Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista ™ veya Windows 7/8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® veya Linux.
Ortam Çalışma Sıcaklığı: 0 ℃ ~ 40 ℃ (32 ℉ ~ 104 ℉)
Depolama Sıcaklığı: -40 ℃ ~ 70 ℃ (-40 ℉ ~ 158 ℉)
Çalışma Nemi:% 10 ~% 90 yoğuşmasız
Depolama Nemi:% 5 ~ 90 % yoğuşmasız
Bu ürünü sepete eklediniz:

Sohbete Başla
Yardıma ihtiyacım var!
Powered by