Wi-Fi Otel Çözümlerimiz

  Misafirlerinizin istekleri her geçen gün daha da artıyor. Güvenilir, hızlı ve sorunsuz bir şekilde kablosuz olarak internete bağlanmak istiyorlar. Fakat birçok otelde müşteriler internete bağlanma ve kapsama nedeniyle internet kullanımında sorunlar yaşıyor. Bu tür problemlerin yaşanmaması için Teknolojik olarak, misafirlerinizin tüm beklentilerini en yüksek seviyede karşılayacak şekilde tasarlanmış olan  Tp-Link Omada Bussines Wi-Fi Serisi ile Otel Misafirlerinize kusursuz Wi-Fi çözümleri sunuyoruz.

Birçok otel eski teknolojili ağ ürünleri nedeniyle Wi-Fi erişiminde sorunlar yaşıyor. 802.11n teknolojisine sahip erişim noktalarını yenilemek isteyen müşterilerimize, TP-Link EAP660 HD Wi-Fi 6 ax yada  EAP245 ve EAP225  ac erişim noktalarıyla  ihtiyaca uygun geniş  ürün ailesi ile poe ve normal switch (ağ anahtarı) dahil  yenilikçi, kusursuz, hızlı, güçlü ve güvenli uçtan uca ağ çözümleri sunuyoruz.

802.11   ax yada 802.11 ac desteğine sahip EAP erişim noktaları sayesinde Wi-Fi ağının hızınızı arttın, ağın kapsama alanı genişletin ve sorunsuz bir Wi-Fi deneyimi sunmaya başlayın. Otel müşterilerinin memnuniyetinde önemli bir unsur olan Wi-Fi hizmet kalitesi yükseldiği için müşteri memnuniyeti seviyenizi de arttın!

İŞLETMENİZ İÇİN DOĞRU ÇÖZÜMLERİ SEÇİN.

   Tatil köyü, Butik Otel, Resort Otel, Pansiyon, Konferans Salonları ya da iş amaçlı oteller. Konuklar nerede kalırlarsa kalsınlar, mükemmel internet hizmeti beklemektedir. Otel Wi-Fi çözümlerimizin üstün kapsama alanlarını onlara sunun. Konuk memnuniyeti ve endişesiz bir Wi-Fi hizmeti sunmak için teknolojik hazırdır.

Son dönemde kurumsal Wi-Fi projelerine de odaklanan TP-Link®’in ücretsiz yönetim yazılımlı EAP erişim noktaları (access point) işletmelere önemli maliyet ve teknik avantajlar sağlıyor. Bu nedenle EAP serisini kullanan kurum sayısı hızla artıyor.

EAP erişim noktaları ücretsiz yönetim yazılımı OMADA sayesinde yönetimsel olarak da kurumlara avantaj sağlıyor. Yüzlerce erişim noktasını tek bir PC’den ya da Mobil cihazınızdan kolayca yönetmeyi sağlayan Omada ile tüm erişim noktalarının ayarları, güncellemeleri, her tür denetimleri yapılabiliyor. Bulut desteği olan ve iOS ve Android destekli Omada uygulaması sayesinde ağ cihazları her yerden ve her zaman akıllı telefonlar üzerinden de takip edilip gerekli düzenlemeler yapılabiliyor.

Kurulması, yönetilmesi son derece kolay olan ve kurumlar için özel geliştirilen EAP erişim noktaları, özellikle de  aynı anda birden fazla kişinin Wi-Fi ağına bağlandığı Marina, Otel,  Okul, Hastane, Depo, Fabrika ve AVM gibi işletmeler için ideal çözümler oluşturuyor